جمعه ٢٩ دی ١٣٩٦
سایت جدید مناقصات و مزایده های دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
آرشیو اخبار


آگهی استعلام
آگهی استعلام واگذاری خدمات خودرویـی (امور نقلیه) دانشکده دندانپزشکی ارومیه
دانشکده دندانپزشکی ارومیه در نظر دارد به منظور توسعه و مشارکت بخش غیر دولتی در ارایه خدمات و استفاده بهینه از امکانات موجود به استناد مصوبه 46/14 شورای عالی اداری امورخدمات خودرویـی (امور نقلیه) دانشکده دندانپزشکی را از طریق انجام استعلام عمومی به شرکتهای تعیین صلاحیت شده توسط وزارت کار و امور اجتماعی یا سایر مراجع ذیصلاح به شرح ذیل واگذار نماید:
 ١٣:٤٧ - 1396/10/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
اصلاحیه مناقصه عمومی
اصلاحیه مناقصه عمومی واگذاری خدمات خودرویی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ارومیه
اصلاحیه دستورالعمل شرکت در خدمات خودرویی مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ارومیه در جمع ستون شماره 3 (مبلغ 600/020/52 ریال درج گردیده) که 000/540/5 ریال صحیح بوده و بدین وسیله مبلغ مندرج به 000/540/5 ریال اصلاح و برگه پیوستی جایگزین پیوست شماره 3 قبلی می گردد و مناقصه پذیران بایستی برگ اصلاحیه را دریافت و پیشنهاد قیمت خود را در این برگه اعلام نمایند.
 ١١:١٢ - 1396/10/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
آگهی استعلام
آگهی استعلام دوربین های مدار بسته شبکه بهداشت و درمان مهاباد
آگهی استعلام دوربین های مدار بسته شبکه بهداشت و درمان مهاباد
 ١١:٤٩ - 1396/10/25 - نظرات : ٠متن کامل >>
اصلاحیه مناقصه عمومی
اصلاحیه واگذاری امورات نگهداری و راهبری تأسیسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیرانشهر
اصلاحیه واگذاری امورات نگهداری و راهبری تأسیسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیرانشهر
 ١٤:٤٩ - 1396/10/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
مناقصه عمومی
واگذاری امورات نگهداری و راهبری تأسیسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماکو
دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني استان آذربايجان غربي در نظر دارد امورات نگهداری و راهبری تأسیسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماکو را به مدت یکسال بصورت حجمی به بخش خصوصی واگذار نماید. لذا شرکت¬های معتبر خدمات فنی که دارای رتبه¬ بندی از سازمان برنامه و بودجه در رشته تأسیسات و تجهیزات می-باشند ، می¬توانند با مراجعه به سایت¬های مربوطه (به شرح ذیل) شرایط شرکت در مناقصه را دانلود و شرکت نمایند.
 ١٤:٣٧ - 1396/10/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
اصلاحیه مناقصه عمومی
اصلاحیه واگذاری امورات نگهداری و راهبری تأسیسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان
اصلاحیه واگذاری امورات نگهداری و راهبری تأسیسات شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان
 ١٤:٣٤ - 1396/10/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
مناقصه عمومی
واگذاری امورات نگهداری و راهبری تأسیسات ستاد دانشگاه
دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني استان آذربايجان غربي در نظر دارد امورات نگهداری و راهبری تأسیسات ستاد دانشگاه را به مدت یکسال بصورت حجمی به بخش خصوصی واگذار نماید. لذا شرکت¬های معتبر خدمات فنی که دارای رتبه¬ بندی از سازمان برنامه و بودجه در رشته تأسیسات و تجهیزات می¬باشند ، می¬توانند با مراجعه به سایت¬های مربوطه (به شرح ذیل) شرایط شرکت در مناقصه را دانلود و شرکت نمایند.
 ١٤:٢٧ - 1396/10/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
مناقصه عمومی
خرید، نصب و راه اندازی و نگهداری 24 ماهه رایگان، پنج دستگاه آسانسور تخت بر و سه دستگاه آسانسور برانکاردبر (با گارانتی 24 ماهه برای هر هشت دستگاه آسانسور) دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
دانشگاه علوم پزشكي وخدمات بهداشتي درماني استان آذربايجان غربي درنظردارد، خرید، نصب و راه اندازی و نگهداری 24 ماهه رایگان، پنج دستگاه آسانسور تخت بر و سه دستگاه آسانسور برانکاردبر (با گارانتی 24 ماهه برای هر هشت دستگاه آسانسور) دانشگاه علوم پزشکی ارومیه را به شرح ذیل خریداری نماید. لذا متقاضیان می¬توانند با مراجعه به سایت¬های مربوطه (به شرح ذیل) شرایط شرکت در مناقصه را دانلود و شرکت نمایند.
 ١٦:٠٠ - 1396/10/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
مناقصه عمومی
واگذاری خدمات خودرویی (امور نقلیه) شبکه بهداشت و درمان چالدران (نوبت دوم)
دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني استان آذربايجان غربي درنظر دارد خدمات خودرویی (امور نقلیه) شبکه بهداشت و درمان چالدران (نوبت دوم) را از طریق مناقصه عمومی به اشخاص حقوقي واجد شرايط داراي صلاحيت واگذار نمايد.
 ١٥:٥١ - 1396/10/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
مناقصه عمومی
واگذاری خدمات خودرویی (امور نقلیه) مرکز بهداشت شهرستان ارومیه (نوبت چهارم)
دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني استان آذربايجان غربي درنظر دارد خدمات خودرویی (امور نقلیه) مرکز بهداشت شهرستان ارومیه (نوبت چهارم) را از طریق مناقصه عمومی به اشخاص حقوقي واجد شرايط داراي صلاحيت واگذار نمايد.
 ١٥:٤٨ - 1396/10/16 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>